Відділ освіти м. Кіцмань

Календар України

Рекомендована література

РЕКОМЕНДОВАНА    ЛІТЕРАТУРА:

1.     Армейська Л. Нові підходи  до організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників сільських навчальних закладів. // Імідж сучасного педагога. – 2012. - №6.

2.     Банашко Л.  Концепція педагогічної компетентності майбутніх учителів  у системі ступеневої підготовки спеціалістів початкової ланки освіти. - Хмельницьк. – 2010.

3.     Бондар В. Управління формуванням професійної компетентності вчителя. //Освіта і Управління. -2006. – т.9(№2).

4.     Глузман О. Базові компетентності: сутність та значення в життєвому успіху особистості.// Педагогіка та психологія. – 2009. - №2.

5.     Гузій Н. Основи педагогічного професіоналізму./К.: НПУ, 2004.

6.     Коломієць Н. Вплив ціннісних орієнтацій на формування  компетентностей особистості.// Імідж сучасного педагога. – 2012. -№6.

7.     Кодлюк Я. Теоретико-методичні засади формування дидактичної компетентності майбутніх учителів початкової школи.// Імідж сучасного педагога. -2012.-№6.

8.     Крамаренко А. Компетентнісний підхід до проблеми формування соціоприродних цінностей майбутніх фахівців  початкової освіти. // Імідж сучасного педагога. – 2012.- №6.

9.     Кремень В. Час вимагає учителя з новими якостями.//Освіта. -2006. -№33

10.                Крилевець М.П. Професійна компетентність учителя початкової школи. Матеріали обласного семінару-практикуму: ПОІППО. – 2012.

11.                Локшина О. становлення «компетентнісної ідеї» в європейській освіті. – К.:  Педагогічна думка, 2009.

12.                Лукьянова М. Психолого-педагогическая компетентность учителя.// Педагогика. – 2001. - №10.

13.                Мазур І. Самовдосконалення інноваційного  стилю  педагогічної діяльності майбутнього вчителя початкових класів. // Імідж сучасного педагога. – 2012. - №6.

15.                Овчарук О. Компетентнісний підхід у сучасній освіті: світовий досвід та українські перспективи.-К.: «К.І.С.», 2004.

16.                Онопрієнко О. Концептуальні засади компетентнісного підходу в сучасній освіті. // Шлях освіти. - 2007.- №4.

17.                Петриненко Л. Теоретико-методологічні засади формування інноваційної компетентності майбутніх учителів початкової школи.  –Х., 2006.

18.                Радченко А. Моніторинг професійної педагогічної компетентності вчителя.// Управління школою .- 2005. –№35-36.

19.                Разіна н. Модель професійної компетентності учителя у відповідності до стандартів освіти.// Завуч. – 2001. - №4.

20.                Роль і значення  самоосвіти. // Методист. -2012. - №8. Савіченко О. Компетентнісний підхід як чинник якості професійної підготовки майбутнього учителя. – К.: НПУ, 2010.

21.                Савченко О.  Взаємозв’язок ключових і предметних компетентностей у контексті формування у молодших школярів уміння вчитися. // Імідж сучасного педагога. 2012.-№6.

22.                Савченко О. Удосконалення психолого-педагогічної підготовки майбутніх учителів у контексті модернізації шкільної освіти.-2006.

23.                Савченко О. Покликання початкової школи. // Початкова школа. – 2008. - №2.

24.                Савченко О. Уміння вчитися як ключова компетентність.. // Основна школа. – 2005.- №3-4.

25.                Савченко О. Удосконалення професійної підготовки майбутніх учителів  початкових класів. //Початкова школа. – 2001. - №7.

26.                Савченко О. Компетентнісний підхід як чинник професійної підготовки майбутнього вчителя. – К.: НПУ, 2010.

27.                Сидоренко В. Професійна компетентність учителя початкових класів та шляхи її розвитку в умовах особистісно орієнтованого навчання.

28.                Скворцова С. Професійна компетентність учителя початкових класів. //Почткова освіта. – 2011. - №32.

29.                Студенікіна В. Методична компетентність учителів.// Методист. – 2012. - №8.

30.                Сорочан Т. Професіоналізм педагога в контексті післядипломної освіти. //Методист. – 2012. - №5.

31.                Тевлін Б. професійна підготовка вчителів. –Х.: Основа, 2006.

32.                Тюрікова О. Підвищення професійної  компетентності педагогів в умовах інноваційної діяльності методичних служб.// Методист. -2012.- №7.

33.                Уйсімбаєва Н. Розвиток професійної  компетентності як шлях до підготовки висококваліфікованих фахівців.// Рідна школа. – 2006. - №6.